Techniczne możliwości firmy oraz produkcja elementów z różnego rodzaju metali

Nasza firma oferuje precyzyjną obróbką metali. Jest to obróbka metali w sposób innowacyjny i z zastosowaniem współczesnych technologii ze skrawaniem CNC oraz produkcją seryjną. Firma obrabia wszelkiego rodzaju metale ciężkie i lekkie. Oferta obejmuje szeroki zakres usług także w zakresie produkcji elementów z różnego rodzaju metali. 

W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak:

  • Produkcja seryjna elementów z metalu;
  • Produkcja elementów przedmiotów z wszelkiego rodzaju dostępnych metali;
  • Precyzyjna obróbka metali za pomocą technologii CNC;
  • Inne czynności, takie jak: frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbka skrawaniem itp.

Produkcja elementów z metali
Istotną rolę w działalności naszej firmy pełni produkcja elementów z wszelkiego rodzaju metali. Są to rozwiązania przeznaczone do różnego typu przemysłu. Na co dzień tego typu elementy znajdują zastosowanie w przemyśle meblowym, medycznym, budowlanym i innych. Producent elementów metalowych jest ważnym aspektem w działalności naszej firmy. Usługi, jakie w tym zakresie wykonujemy odbywają się z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi i rozwiązań technologicznych. Ich atutem jest precyzja, wysoka jakość i możliwość tworzenia detali.
Produkcja seryjna CNC
To kolejna dziedzina naszej działalności. Wysokie możliwości obróbcze CNC dotyczą takich usług jak: frezowanie, toczenie, cięcie oraz toczenie na automatach tokarskich. Są one na znacznie wyższym poziomie niż konwencjonalne usługi jakie oferują inne firmy. Zastosowanie innowacyjnej technologii CNC w zakresie produkcji i nowoczesne metody obróbki skrawaniem CNC pozwalają na uzyskanie wysokich standardów naszych produktów, zgodnie z oczekiwaniami klientów i połączenia tego z krótkim czasem realizacji.

Nasza oferta obejmuje również takie kwestie jak długoletnia działalność i znajomość rynku pracy daje nam możliwość dostosowania naszej oferty do oczekiwań klientów. Jest to też możliwość tworzenia elastycznych rozwiązań, a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.