Obróbka aluminium skrawaniem

Obróbka metali wygląda dziś inaczej niż w przeszłości. Na stałe weszły do powszechnego użytku nowoczesne metody CNC, które mają istotną przewagę nad tradycyjną obróbką i zastąpiły zwykłe tokarki. W naszej firmie obróbka aluminium skrawaniem nie stanowi problemu i oferujemy tą formę skrawania.
Precyzyjna obróbka metali CNC aluminium – kto może z niej skorzystać? Nowoczesne metody skrawania znajdują zastosowanie w mnogiej ilości branż, takich jak motoryzacja, oświetlenie, produkcja wózków i wiele wiele innych. Jesteśmy w stanie dopasować się do specyfiki zlecenia klienta, z którym uzgadniamy wszelkie szczegóły dotyczące projektu. Jakie zalety niesie za sobą obróbka aluminium CNC? Najistotniejszymi zaletami metody skrawania CNC są wysoka precyzja i brak możliwości popełnienia błędu. Sam proces obróbki wykonują profesjonalne maszyny, odpowiednio wcześniej ustawione i przygotowane przez naszych pracowników. Cały proces odbywa się dosyć szybko, a do tego obróbka jest niezwykle precyzyjna i daje szansę na zadbanie nawet o najmniejsze detale i szczegóły.
Jakie czynności wykonujemy w ramach naszych usług? Zajmujemy się toczeniem, frezowaniem, wierceniem, gwintowaniem, cięciem na wymiar, robieniem wykrojów na prasach. Obrabiamy także specyficzne metale, takie jak aluminium. Na czym polega specyfika obróbki aluminium metodami CNC? Pozornie aluminium jest materiałem łatwym w obróbce. Warto jednak zauważyć, że ze względu na swoje unikalne właściwości, materiałowi temu zdarza się przywierać do powierzchni tnących. Przy obróbce tego metalu wykorzystujemy więc bardzo ostre narzędzia oraz specjalne smary. Używamy pił oraz nożyc, a także wykrojników, aby wykonać zlecenie od klienta.
Dlaczego nasza firma? Cechuje nas profesjonalne podejście do tematu i miła obsługa klienta, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z nim ustalamy wybór najlepszej metody. Posiadamy nowoczesne maszyny, umożliwiające wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów z uwzględnieniem detali.