slider-jeden-obeobka-metali
PROFESJONALNA OBRÓBKA METALI

Obrabiane materiały w naszej firmie:

stal

stal nierdzewna

aluminium

mosiądz

plastik

miedź

slider-dwa-obrobka-metali
USŁUGI TOCZENIA MASZYNAMI CNC

I KONWENCJONALNYMI, PRZY UWZGLĘDNIENIU SERYJNYM

OBRÓBKA METALI, STALI, ALUMINIUM, MOSIĄDZU, MIEDZI, NIERDZEWKI, PE

slider-trzy-obrobka-metali
ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ
previous arrow
next arrow

Obróbka Metali Gdynia CNC Tania Obróbka Metalu w Gdyni Niskia Cena Obróbka Skrawaniem Termomechaniczna Mechaniczna Stali Nierdzewnej Inox Aluminium Miedzi Mosiądzu Najniższe Ceny w Polsce

Nasza firma specjalizuje się w precyzyjnej obróbce materiałów maszynami w technologii CNC. Połączenie nadzwyczajnej precyzji i nowoczesnego układu sterowania, przekłada się na wydajniejszą i bardziej dokładną obróbkę materiałów. Jak to możliwe? Podczas programowania urządzenie analizuje kilka czynników jednocześnie, uwzględnia rodzaj obrabianego materiału, chropowatość, jak również oczekiwania konkretnego klienta.

Dużą zaletę stanowi fakt, iż komputer sterujący zachowuje wszystkie wprowadzone wcześniej dane, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem manualnie wprowadzać wszystkich parametrów, co wiąże się z dużą oszczędnością czasu. Co ważne, tego rodzaju urządzenie może w całości zupełnie samodzielnie usuwać nieduże elementy, co czyni je bardzo konkurencyjnym w stosunki do obrabiarek sterowanych za pomocą ludzkich rąk.

Oferta

 • TOCZENIE CNC
 • FREZOWANIE CNC
 • SZLIFOWANIE
 • GWINTOWANIE
 • WYTACZANIE
 • PRZETACZANIE
 • KANAŁOWANIE
 • RADEŁKOWANIE

OBRÓBKA METALI SKRAWANIEM CNC

Obróbka skrawaniem metali polega na nadaniu danym elementom oczekiwanych kształtów oraz wymiarów poprzez fragmentaryczne usuwanie części ich materiału W ten sposób możliwa jest zmiana powierzchni przedmiotu – doprowadzenie go do stanu oczekiwanego przez odbiorcę. Na skrawanie metali składają się trzy procesy:

Toczenie
Precyzyjna obróbka metali, w trakcie której dochodzi do połączenia działania ruchu obrotowego i liniowego. Przedmiot obrabiany zostaje poddany ruchowi obrotowemu, a ruch liniowy dotyczy narzędzia obrabiającego, czyli noża tokarskiego. W ten sposób możliwe jest toczenie metalu:

 • wzdłużne – kierunek noża jest wytyczony równolegle do osi przedmiotu;
 • poprzeczne – kierunek noża jest wytyczony prostopadle do osi przedmiotu;
 • zewnętrzne – tzw. obtaczanie;
 • wewnętrzne – tzw. wytaczanie;
 • kopiowe – oparte na dowolnym wzorze posuwowym noża;
 • obwiedniowe;

Toczenie realizowane na tokarkach jest najbardziej popularną metodą obróbki skrawaniem. Najpopularniejsza maszyna, która obrabia metale, to urządzenie wykorzystujące technologię CNC, czyli m.in. frezarki, tokarki czy elektrodrążarki. Obróbka CNC to przetwórstwo metali, podczas którego szczególną zaletą jest jakość powierzchni obrabianej. Zamknięte konstrukcje urządzeń oraz brak przekładni zębatych przekładają się na lepszy efekt pracy. Obrabiarki CNC doceniane są również ze względu na automatyczne kodowanie narzędzi oraz ich wymianę.

Frezowanie

Obróbka skrawaniem polegająca na użyciu wieloostrzowego narzędzia na frezarce. Obrabiarka zapewnia ruch obrotowy, natomiast przedmiot poddany modyfikacji jest objęty ruchem posuwowym. Na podstawie różnorodnego położenia osi ustalonego frezu – narzędzia do obróbki – można wykonać frezowanie obwodowe i czołowe, a także współbieżne i przeciwbieżne. Frezowanie obejmuje szeroki zakres materiałów – od metalu i drewna po tworzywa sztuczne.

Szlifowanie

Jeden ze sposobów obróbki skrawaniem, podczas którego dochodzi do obróbki ściernej. Narzędziem jest specjalistyczna taśma ścierna lub osełka i ściernica. Podczas procesu szlifowania dochodzi do precyzyjnej obróbki materiałów stalowych oraz nieinwazyjnego konstrukcyjnie zdzierania warstwy wierzchniej z materiałów poddanych obróbce.

Posiadamy możliwości obróbcze CNC: rury, pręty, wałki od Fi 9 do Fi70

Profesjonalna firma w Gdyni precyzyjna obróbka metali Gdynia niskie ceny fabryczne dobre opinie klientów obróbka skrawaniem metalu Gdynia najtaniej w Polsce. Cennik usługi CNC skrawaniem obróbka metali Gdynia toczenie szlifowanie frezowanie przetaczanie metali metalu stali nierdzewnej inox kwasówki aluminium miedzi mosiądzu w Gdyni.: